Ailecek gittiğimiz otelde harika bir zaman geçiriyorduk. Sahilde kız düşürmek için bir voleybol topu alıp hatunlara oynama teklifi ediyordum fakat işler biraz kesattı. O gün gün boyunca güneşin anlı kabağında gezdiğim için yandığımı hiç fark etmedim. Akşam olduğunda acısı çıktı ve domates gibi kızarmış haldeydim.

Annem beni bu şekilde görünce bunun normal olmadığını söyleyerek eczaneye gitti ve yanık kremi aldı. Geceden onu sürüp yattım fakat sabah kalktığımda bile hareket ederken canım acıyordu. Neyse sabah annem durumumu kontrol etmek için odama geldiğinde üstünde önü baya açık bir gecelik vardı. Devasa göğüsleri patlamaya hazır bomba gibi karşımda duruyordu. Onlara bakmaktan kadının yüzüne bile bakamadım ve bu sırada sikimin kalktığını hissettim.

Bunu annemde fark edince, bana yardımcı olabileceğini söyledi. Hem babam ile aralarının bozuk olduğunu, hem de “-Oğlum için ne gerekiyorsa yaparım!” lafına istinaden onunla birliktelik yaşadık. Olgun kadınları sikmenin keyfi anlatılmaz yaşanır hele ki bu kişi annem olunca onu becermeye doyamadım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment