Uzun süredir işsiz kalınca artık nasıl para kazanabilirim diye arayış içerisine girdim. Gördüğüm her eleman aranıyor ilanına başvurdum fakat geri dönüş olmadı. Cepte beş kuruş para kalmayınca yetişkin içerikli sitelerde oyuncu olabilir miyim acaba diye düşündüm. Hemen bir tanesine başvuru yaptım ve benden videolu başvuru istediler. Fakirliğin gözü kör olsun ki kameram bile yoktu.

En yakın arkadaşımı arayıp onun kamerasını kullanabilir miyim diye sordum. Kendisi çalıştığı için evde değildi fakat anahtarın paspasın altında olduğunu söyledi. Hemen iş bulmanın hevesiyle koşturup gittim. Hazır evde kimsecikler yokken salonda kamerayı karşıma koyup bir kaç replik söyledim ama içime sinmedi. İçecek almak için mutfağa gittiğimde kankamın karısı eve gelmiş.

Salona döndüğümde kameranın karşısında domalmış iç çamaşırıyla duruyor ve beni sik hadi diye yalvarıyordu. Bende çıkarıp soktum gidip gelmeye başladım. Bir kaç kez kasıklarıma kadar sokunca bu yarak büyük dedi ve kafasını çevirdi. Kocasının siki ufaktı her halde durumu ayıktı. Bunun yanlış olduğunu bilsede sokak direği gibi sikime hiçbir kız hayır diyemezdi.

Neyse ben bunun hatunu düdükledikten sonra üstümüzü giyerken kankam geldi. Neler çektin bir bakayım dedi ve kamerayı eline almasıyla bizim ölüm fermanımız imzalandı. Hatununa kaydığımı görünce deliye döndü, direk koşup kaçmaya başladım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.