Şehir dışında üniversiteyi kazandıktan sonra tüm arkadaşlarıma veda edip şehir dışına taşınmıştım. Okul hayatı o kadar güzeldi ki eve geri dönmek istemiyordum. Ben üniversitedeyken bizimkiler bir anlaşmazlık yaşayarak ayrılmışlardı. Bende bu durumda annemin epey üzüldüğünü fark ederek tatilde eve dönmeye karar vermiştim. Annem beni kapıda görünce o kadar sevinmişti ki anlatamam.

Annemle selamlaştıktan sonra koltuğa oturup biraz lafladık. Hala babamın ona aldığı hediyeleri kullanıyor olması çok garipti ve onu bu konuda uyardım. Giden gitmiştir diyerek onu biraz motive etmeye çalıştım fakat nafile. Yaklaşık 19 yıllık ilişkisi bitmişti ve haliyle epey üzülüyordu.

Neyse biraz lafladıktan sonra bi duş alıp odama geçtim. Akşam saati olduğu için uyumayı hedefliyordum. O sırada annem odaya geldi ve su getirdiğini söyledi. Üzerinde siyah askılı bir geceliği vardı ve inanılmaz seksiydi. Yanıma yattı ve laflamaya başladık. Ben onun memelerinden gözümü alabilirsem konuşacaktım fakat çok imkansızdı.

Bir süre sonra annem hadi uyuyalım diyerek beni öptü ve sırtını dönüp yattı. Ona yaslamak istiyordum fakat kızar diye korkuyordum. Baktım ki o da kalçalarını bana doğru getiriyor, ne olacaksa olsun diyerek dalgayı ona yakınlaştırdım ve birden uyandı. O da bana karşı boş değilmiş tabi bunu sonradan öğrendim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.