Yıllar önce bu kadını sevdiği için evlenen adam, son zamanlarda ona ilgi göstermemektedir. Sadece onu şirketinin muhasebecisi olarak kullanıyor. Kadında bu durumdan epey sıkılmış görünüyor. Adama işler bittiğinde bir şeyler yapalım mı diye sırnaşıyor fakat kocası kaçacak yer arıyor. Bir işim var diyerek içeriye gittiğinde hatun isyan etmeye başlıyor. Bu sırada oğlu odaya geliyor ve “babam televizyon izleyecekmiş beni buraya postaladı” dediğinde iyice sinirleniyor.

Sinirle ayağa kalktığında masanın üzerindeki evraklar yere dökülüyor. Çocuğa sinirlenmemesi gerektiğini düşünerek özür diliyor ve yere eğilerek kağıtları toplamaya başlıyor. Bu sırada memeler meydana çıkıyor ve oğlanın gözleri fal taşı gibi açılarak memelere kitleniyor. Bunu görünce annesine yardımcı olabileceğim bir şey var mı diye soruyor. Kadında bana yardımcı olabilecek kişi sen değilsin diyerek asıl istediği şeyin seks olduğunu üstü kapalı bir şekilde söylüyor.

Kocası buraya geldiğinde evladına fırçayı kayarak onu salona getiriyor. Fakat azgın anne ne yapacağını çok iyi bilmektedir. Memelerini fotokopi makinesi ile çekerek A4 kağıdına renkli çıktı alıyor ve bunu kağıttan uçak yaparak salonda oturan oğluna doğru atıyor. Kağıdı eline alıp açtığında gördükleri karşısında şoka uğrayan eleman, babasının yanından bahaneler üreterek kaçıyor. Azgınlıktan kontrolü kaybetmiş olan sarışın hatun ise, evladı yanına geldiği gibi sikine yapışıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.