Annemle birlikte harika bir tatil planı yapmıştık ve bir pansiyon kiralayarak yola çıkmıştık. Gideceğimiz yere varınca eşyalarımızı alıp yerleştik. Annem epey heyecanlı olduğu için bir an önce denize gidip yüzmek istiyordu. Bu yüzden hemen yanımda üstünü değiştirdi ve bana gözlerini kapat sakın açma diyerek uyardı.

Bu fırsatı kaçıracak değildim tabi ki salakta gözlerimi açıp annemin göte bakıp zevke geldim. Bu sırada telefonu çalınca bir yandan telefonla diğer yandan bikinisi ile uğraşırken ona baktığımı fark edince bana biraz kızdı fakat bu günü berbat etmek istemediği için çokta abartmadı.

Birlikte sahile gitmek için evden çıktık ve çok güzel vakit geçirdikten sonra eve döndük. Annem sahilde bir kaç kadeh içtiği için kafası çakır olmuştu. Muhtemelen güneş çarpmıştı ve salak salak konuşup duruyordu. O sırada elimden telefonu alarak bana şaka yapmak istemişti fakat hiç havamda değildim.

Bende onun üstüne çullanarak telefonumu almaya çalıştım fakat oldukça sıkı bir şekilde tuttuğu için alamadım. Bu sayede ona bir yandan yaslıyor, diğer yandan telefonu almaya çalışıyordum. Annem bu sırada telefonu önce amına, sonra memelerine koyarak sıkıyorsa al dedi ve işler hiç ummadığımız bir şekil aldı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.