Otuz bir çekme bağımlılığı olan eleman, kendisine hakim olamadığı için her gün 2-3 kere mastürbasyon yapmaktadır. Bir sabah okula gitmesi gerekirken yine siki kazık gibi olunca hemen onu eline alır ve çavuşu tokatlamaya başlar. Bu sırada odanın kapısından “-Okula geç kalacaksın hadi kalk oğlum.” diye seslenen annesi, içeri girdiğinde oğlunu bu halde görünce ona bunun sırası olmadığını söyler.

Eleman ise işini bir kaç dakika içerisinde bitireceğini söylese de kadını görünce utancından boşalamaz. Sırf oğluna yardımcı olmak isteyen anne, duştan yeni çıktığı için üstünde olan havluyu sıyırır ve ona büyük göğüslerini gösterir. Bu da yardımcı olmayınca siki önce eline ardından memelerinin arasına alarak elemanı boşaltmayı başarır.

Ertesi gün olduğunda annesine karşı ilgi duymaya başlayan eleman, kadını salonda eli divanın arasına sıkıştığını fark edince ona arkadan haince yaklaşır ve kadının geceliğini sıyırarak amcığına girmeye başlar. Annesi bunun hiç hoş bir şey olmadığını söylese de elemanın tek derdi boşalmak olduğu için kadını ilişkiye girmeye zorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.