Kay kaya olan merakım uzun zamandır devam ediyor fakat bu gün dışarıda değişik hareketler denerken birden düştüm ve taşaklarımı feci şekilde vurdum. Koşarak eve gelip banyoya girdim ve durumu kontrol etmeye çalışırken ağrılarım şiddetleniyordu. Sesimi annem duymuş ve koşarak yanıma gelmiş. İçeriye girip neler olduğunu öğrenmek istedi fakat utancımdan nasıl açıklayacağımı bilemiyordum.

Onu içeriye aldım ve utanarak düştüğümü ve testisimi vurduğumu anlattım. Haliyle biraz güldü fakat bana yardımcı olmak için yakından bakmak istedi. Kesinlikle buna izin vermeyecektim fakat beni büyüten kişi o olduğu için görmesinde bir sakınca olmadığını düşünerek sikimi meydana çıkarttım. Biraz okşamaya başladı ve bu gerçekten iyi hissediyordu. Sanki elleri sihirli bir şekilde ağrılarımı gidermişti.

Küçükken yere düştüğümde hep “Gel öpeyim de geçsin” diyen annem bu ironiyi tekrar yaparak taşağıma ıslak bir öpücük kondurdu. O an kendimden geçmiştim ve neler olduğunu anlamaya çalışıyordum. Bir yandan sızlayan taşşağımın ağrısını dindirdiği için ona minnettardım diğer yandan ise o benim annem olmasını garipsemiştim. Bir süre daha bu şekilde devam ederek spermlerini ağzına aldı ve sikimin çalıştığını birlikte test ettik.

Bir sonraki gün eve geldiğinde epey sinirliydi ve ne olduğunu anlatmadan yatak odasına geçmişti. Deliler gibi içiyordu ve kafayı bulmuştu. Yanına gidince beni içeriye çağırdı ve birden soyunmaya başladı. Yarım kalan işimizi bu gün tamamlayacağız gibi duruyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.