En çok kullandığım elim olan sol elim, geçenlerde yaşadığım kaza yüzünden incinmişti. Doktor bir plaket takarak bunu 1 ay boyunca elinden çıkarma dediği için onunla yaşamıma devam etmeye çalışıyordum fakat bazı konularda zorlanıyordum. Bunlardan biri de 31 çekmek iyice zorlaşmıştı ve tamı tamına 2 haftadır sikimi boşaltamamıştım.

Bu yüzden şişen taşaklarım artık rahatsızlık veriyordu ve tuvalete girerek zor bela denemeye çalışıyordum. Tuvalette biraz uzun vakit geçirdiğim için annem kapıya dayandı ve “-İçeride ne yapıyorsun, yardıma ihtiyacın var mı oğlum?” diye seslenmeye başlamıştı. Ona birazdan çıkacağımı söylesem de kendisi çok ısrar edince onu içeri aldım ve durumu açıkladım.

Canımın acıdığını da söyleyince anne yüreği işte dayanamayıp sikimi eline aldı ve okşayarak boşalttı. Aradan bir kaç hafta geçtikten sonra ise yine aynı durumla karşılaşınca bu kez geçen sefer ki yaşanılanlardan cesaret alarak annemi mutfakta yakaladım. Hemen arkasına giderek kalçalarına yaslamaya başladım ve haliyle bunun sikim olduğunu anlayınca bana dönerek “-Buna bir son vermeliyiz oğlum.” dedi

Ben ise onun narin elleri arasında git gel yaparak boşalmak istediğim için, bir kaç bahane bularak ondan tekrar yardım istedim. Az sonra babam eve geleceği için acele etmeliyiz diyen annem, bu kez okşamakla kalmadı ağzına alarak bana oral seks yaparak boşalttı.

Aradan bir kaç gün geçtiğinde sabah uyandım ve sikim ereksiyon halindeydi. Annemin bana çektiği saksoyu düşünmeden duramıyordum ve kendimi nasıl durduracağımı bilmiyordum. Tekrar ondan yardım isteme düşüncesini bir kenarı bırakarak sikimle kendim ilgilenmeye başlamıştım.

Bu sırada annem odama gelerek okula geç kalacağımı söylediğinde sikimin kalkık olduğunu gördü ve “-Neden benden yardım istemedin canım?” diye sordu. Ben ise onu rahatsız etmek istemediğimi, kendi başıma halledebileceğimi düşündüğümü söyledim. Canım annem ise buna yine razı olmadı ve kendisi önce sikimi emdi, sonra o sıcacık amına sokmama izin verdi. Şimdi düşünüyorum da, canım annem benim için ne büyük fedakarlıklar yapmış…

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment