Annem son dönem benimle kafayı bozmuştu ve sürekli olarak bana yakınlık kurmaya başlamıştı. Nasıl bir durumun içinde kaldığımı bilmiyorum fakat annemle ensest ilişki yaşamaya başlamıştık. Bu durumdan rahatsız olmaya başladığımda ona durumu anlatarak benden uzaklaşması gerektiğini söyledim çünkü bu durum babamın kulağına giderse beni gebertebilirdi.

Neyse bir gün annem tekrar aradı ve beni eve çağırdı. İçeri girdiğimde yine benimle oynaşıyordu ve istediğini almakta kararlıydı. Neyse son olsun bari diye bunu bir temiz sikmek istedim fakat tam kucağımda iken kız kardeşim içeri girerek bizi yakaladı. Annem kardeşimin evde olduğunu bile bile benimle seks yapmak istemiş fakat bu durumdan benim haberim yoktu. Hemen donu topladığım gibi kalktım ve evden gittim.

Ertesi gün olduğunda annem ile konuşmam gereken bir şey vardı ve eve gittim. Bana telefonda evde olduğunu söylese de evde yoktu. Bunu kız kardeşimden öğrendiğimde o da bana sarkıntılık yapmaya başlamıştı. Hazır annem yokken bari buna döşeyim diye donu sıyırdım fakat bu orospular beni oyuna getirmişti.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.