Odamda kendi başıma oturmuş takılırken birden üvey annem odama gelip neler yaptığımı sordu. Maketten araba yapacağımı ona söylediğimde bu hiç dikkatini çekmemişti. Geçenlerde konuştuğumuz şeyi hatırlıyor musun diyerek konuya girdi ve onun külotlarını koklayarak 31 çektiğimi babama söyleyecekmiş. Bende hemen bana sakso çektiğini söylerim dedim ve tartışmaya başladık. Benimle alay etmeye başlamıştı ve bu sinir bozucuydu.

Babamla konuşarak hamile kalmak istediğini dile getirdiğini söyledi ve nedense peder bu konuda yardımcı olamıyormuş. Böyle olunca da benim sikimle döllerime ihtiyacı varmış. Yardımcı olur musun dediğinde tabi ki kabul ettim. Üvey annemi sikme isteğim her zamankinden fazlaydı ve bu kez o da istekli olacaktı. Camdan dışarıyı kontrol ederek babamın arabasının orada olup olmadığına baktı ve üzerindeki elbiseyi sıyırarak hadi sıkı amımı dölle oğlum diye bana seslendi.

O sırada zaten boşalacak gibi oldum fakat gerçek bir erkek gibi sikmeliydim ki sikimin kölesi olsun. Bende öyle yaptım ve hiç acele etmeden orospu annemi yarağa doyurdum. İnce belinden kavradığım gibi taşakları amcıkla buluşturduğumda sürekli “babandan daha iyi sikiyorsun oğlum” diyerek beni delirtiyordu. En sonunda istediğini ona verdim ve içine boşaldım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.