Hemşire olan annem kendisini geliştirerek doktor olmaya karar vermişti. Bir kaç sınavı vardı ve bu sınavlar için kendisine birisi lazımdı. Bu yüzden benden yardım isteyince tabii ki onu kırmak istemedim ve ne isterse yapmaya hazır olduğumu dile getirdim. Annem ise üstünde hastane önlüğü ile yanıma yanaşarak kalp atışlarımı dinledi. Ona bu pozisyonda bakmak bile benim sikimi kaldırmaya yetmişti.

Bu kabarıklığı gören annem ise durumu fark edince pantolonumun fermuarını açarak tüm olan biteni gördü. Ona karşı biraz utansam da kendisi doktor hasta ilişkisinde utanma olmaz diyerek benimkini ellemeye başladı. Ne kadar kendi annem olmasa da ona anne gözüyle baktığım için bu tarz bir şeyin ayıp olabileceğini dile getirdim fakat sanırım sikimin büyüklüğü onu da azdırdığı için biraz ağzına almak istedi.

O kadar güzel yalıyordu ki o gün sokamadan boşaldım. Ertesi gün olduğunda onu bilgisayarın başında yakaladım ve arkasına geçerek kalçalarını elledim. Geçen gün yarım kalan işi tamamlamamız için elimden geleni yaparak amına yarrağımı bandırdım ve onu becerdim. Gene tam boşalacağım sırada peder eve gelince bizim iş yarım kalmıştı fakat bunu tamamlamak için bir süre daha bekledim ve en nihayetin de annem ile doğru düzgün bir ilişkiye girme şansım oldu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.