Şerefsiz babam her ay olduğu gibi bu kez yine beni aşağılayıp duruyordu. Ders notlarım kötü olduğu için ağzına ne gelirse sayıp sövüp onurumu hiçe sayıyordu. Hatta bana orospu çocuğu demişliği bile var. Notlarım çok kötü olduğu için azarı işittikten sonra odama giderek biraz ders çalışmayı denedim.

Hiç bir şekilde odaklanamıyordum ve bu oldukça can sıkıcı bir hal almıştı. Birden içeriye annem geldi ve elimdeki kitabı bir kenarıya atarak biraz dinlen bir kaç dakikaya gelirim dedi ve çıktı. Neler olduğunu anlamakta güçlük çektiğim sırada içeriye geceliğiyle geri geldi.

O kadar güzel görünüyordu ki rüya gördüğümü zannettim. Aslında olanlar o kadar gerçekti ki inanamamıştım. Hemen beni yatağa ittirdi ve karşımda dans etmeye başladı. Ardından eğer notlarımı yükseltebilirsem sikişebileceğimizden bahsetti ve gitti.

Annemi öyle gördükten sonra odama gittim ve deli gibi ders çalıştım. Aradan bir ay geçmişti ve notlarımı yükseltmeyi başarmıştım. Annemin verdiği sözü tutup tutmayacağını merak ederken odama geldi ve mükemmel görünüyordu. Verdiği sözü tuttu ve eğer daha başarılı bir öğrenci olursam devamlı olarak onu sikebilecekmişim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.