Mahallede arkadaşlarla düzenli olarak basketbol oynardık. Son zamanlarda biraz aksattık ve hepimiz hamlaşmıştık. Bu gün maç esnasında ters bir hareket yaptım sanırım. Bacağım çok ciddi derecede ağrıyordu. Eve geldiğimde anneme durumu anlattım. Hastanelerin kalabalık olduğunu ve virüsten dolayı gitmeden önce bir ben bakayım dedi. Odama geçip altımı çıkarttım ve nevalenin üzerini havlu ile örttüm.

Annem yanıma geldiğinde önce bakarak anlamaya çalıştı fakat görünürde bir şey yoktu. Biraz masajın iyi gelebileceğini düşündüm ve ondan yardım istedim. Sağ olsun hemen bacağıma masaj yapmaya başladı. Oldukça iyi geliyordu ve biraz olsun rahatlamaya başlamıştım. O bacağımı elledikçe etkileniyordum ve çavuşumun kalktığını anlamasın diye elimle havluyu düzeltip duruyordum.

Ertesi gün tekrar masaj yapmasını istediğimde yardım sever annem hemen olaya el attı. Acaba çavuşu eller mi diye düşünerek onu sürekli biraz daha sağa sola diyerek yönlendiriyordum. Niyetimin farklı olduğunu o da anlamıştı fakat annem olduğu için açık açık konuşamıyordu. Ve en sonunda sikimi görünce gözleri yerinden çıkacakmış gibi oldu ve ağzına almadan duramadı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.