Hep bu yaşına kadar bir ailesi olmasını isteyen erkek çocuğu, bir sahiplendirme kurumuna başvuru yaparak kendisine bir aile aramakta. Anne ve babasını küçükken kaybetmesi oldukça üzücü. Bir aile onu kabul edebileceğini öğrendiğinde çok sevinir. Farklı şehirde olan ailenin yanına gidebilmek için valizini hazırlar ve yola koyulur. Eve geldiğinde güzelce kaynaşarak odasına yerleşir. Aradan bir kaç gün geçtiğinde bileğinde şiddetli bir ağrı vardır ve sargı bezi ile sarmıştır.

Evde bulunan kız kardeş ise, babasıyla birlikte yalnız yaşamaya oldukça alıştığından, sütyensiz ve mini etek ile evde gezmektedir. Akşam yemeği için mutfakta havuç doğramakta olan kız, bileğini ovalayan üvey ağabeyini görür ve yanına gider. Ona neler olduğunu, yardımcı olabileceği herhangi bir şey var mı diye sorar. Bileğinin oldukça ağrıdığını söyleyen adam teşekkür ederek yok der. Enazından omuzlarını ovabilirim diye ayağa kalkan güzellik işe koyulur. Biraz rahatlaması için omuzlarına masaj yapan büyük göğüslü kızımızın aklında haince bir plan var.

Üzerindeki sarı bluzu yukarı sıyırır ve gözleri kapalı olan adam ilk başta olan biteni fark etmez. Fakat git gide kafasına baskı kuran şeyi merak edince gözlerini açarak olanları görür ve birden çok kızarak oradan uzaklaşır. Kız kardeş kararlı bir şekilde kitap okumakta olan erkeğin yanına gelir ve kapıdan memelerini göstermeye başlar. Zıplayarak yukarı aşağı sıyrılan memeler adamın dikkatini çekmeyeceğini anladığında ise, külotu sıyırıp fırlatır.

Tam kitabın üzerine gelen külot adamın neler olduğunu anlamasına yardımcı olur. Kocaman doğal göğüsleriyle yanına gelir ve rahatsız olan elini amına getirerek okşatır. Gülücükler saçarak zevke gelen esmer, abisinin sikini yemekte kararlı. Baksır ile oturan adam, sikinin kalkmasına engel olamaz. Şımarık step sister ise hızlıca dondan kurtularak penisi ağzına alır. Yapıcı babası sayesinde çok fazla erkekle birlikte olamamasından kaynaklanan azgınlığını, eve yeni gelen abisiyle giderir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.