Kuzenimi normalde hiç sevmeyen birisiyim. Burnu yukarıda şımarık kızın teki. Parasıyla hava atmayı seven tiplerden olduğu için onu her zaman aşağılayıcı bir tavırla sinir ederdim. Amcamlar talihsiz bir olay geçirip hastanede kalmaları gerekince gencecik kızlarını evde yalnız başına bırakmak istemedikleri için bize yolladılar. Bu kahpe sabahın köründe salonda müzik dinleyerek koltuklarda hopluyordu. Birde yetmezmiş gibi evin içerisinde topuklu ayakkabı giyerek takır tukur yürüyordu.

Bu şekilde uyanınca deliye dönmüştüm ve hemen kalkarak salona gittim. Onu uyarmama ramen beni dinlemiyordu ve gözlerimin içine bakarak hoplayıp zıplıyordu. Kaşarlık yaparak beni kendine çekmeye çalışıyordu ve başarmıştı. Koltukta uzanırken yanına yanaştım ve mor taytını sıyırdıktan sonra altına kilot giymediğini gördüm. Beyaz kalçalarını şamarlamaya başladım ve kıp kırmızı olana kadar tokatladım.

O kadar ıslak bir amcığı vardı ki beni sikmeni istiyorum dediğinde sikimi ağzına dayadım. Yarrağımı yalarken mavi gözleriyle gözlerime bakıyordu. Hırçın bir şelilde blowjop yaparak sikimi sertleştirmişti. Onu delik deşik etmeden önce bir güzel yaladım ve akıntılı amını darma duman ettim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.