Yaşadığı psikolojik sorunlar sebebiyle akıl hastanesine kapatılan seks bağımlısı hatun hiç bir şekilde kendisini sikişmekten alıkoyamamaktadır. Bu yüzden elleri bağlı bir şekilde hücrede tutulan hatun, ne yapıp edip başka psikolojik sorunları olan birisiyle ilişkiye girer. Bu sırada yakalanınca, görevli onu doktorun yanına getirir ve tecrübeli doktor bu kız ile konuşarak onu iyi olacağına ikna etmeye çalışır.

Zavallı psikolojik sorunları olan kız, bir daha yapmayacağına söz verdiğinde doktor onu son kez uyarır ve hücresine geri gönderir. Kısa süre sonrasında bu seks manyağı hatun, ellerindeki bağı çözerek kendisini orgazm etmeye çalışırken hademeye yakalanır. Hademe, bu durum karşısında kızı tekrar doktorun yanına götürür ve durumu anlatır. Sinirlenen doktor, normal tedavi yöntemlerinin bu kızda işe yaramadığını anlayınca onun ilacının sağlam bir yarak olduğuna karar verir.

Hademe ile birlikte kızın başına gelirler ve siklerini çıkararak kızın ağzına verirler. Çaresiz kız, bu sikleri yalarsa kötü hücreye kapatılmayacağını düşündüğü için doktorunun ve yardımcısı ile birliktelik yaşar. Kurnaz baş hekim, bunu diğer kişilere anlatmasın ve mesleği zedelenmesin diye kıza halüsinasyon görüyorsun diyerek kandırır ve onu en manyakların olduğu hücreye gönderir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.