Karnı burnunda olan gebe kadın, bir grup erkek tarafından sikilmeden önce sedyeye yatırılıyor. Elemanlar leş görmüş akbaba gibi hatunun etrafına çullanıyorlar ve hemen elleri ve ağzını doldurmaya başlıyorlar. Bu sırada önceden sikini bilemiş olan ağabeyimiz kadının bacaklarının arasına geçerek siki dibine kadar sokmaya başlıyor. Bu kadının gebe olmasını umursamadan girip çıkarak onun canını acıtıyor.

Yattığı yerde canı acımaya başlayan hamile ablamız, bu elemanlara biraz yavaş olmasını söylese de acıma duygusu olmayan piçler kadına fütursuzca köklemeye başlıyor. Bir süre sonra acıyla karşılık aldığı zevkten amı uyuşan kadın hissizleşiyor ve bütün erkekler boşalana kadar onların büyük sikleri ile mecburen ilgilenmek zorunda kalıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Sinan sikisengin 11 ay ago

    Orospu çocuklarının oluşum süreci hakkında verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkürler amınakoyduklarım 4 yıldız değerlendirme veriyorum o kısa boylu zencinin boyundan büyük yarrağı kameranın görüş açısını kapatıyor daha güzel sikebilirdiniz destek ekibine duyurudur