Patlak kuzenimi sürekli arzuluyordum ve onu bir kez sikmek için her şeyimden vazgeçebilirdim. Hafta içi onu ziyarete gittim ve sabah biraz sohbet muhabbet ettikten sonra odasına çıkıp hazırlanmaya başladı. İnanılmaz seksi kıyafetler giyinerek banyoya geldi ve saçlarını yapıyordu. Ben ise alt katta koltuğa uzanmış bacak bacak üstüne atmış bir şekilde onu dikizliyordum.

Onu kestiğimi fark etmiş olmalı ki bana neden bakıyorsun deyip duruyordu. Bende ona sürekli çok güzel bir kadın olduğunu söyleyerek iltifat ediyordum. Bu kaşarı sikmem için önce kıvama getirmem gerekiyordu ve yattığım yerden kalkarak yanına gittim. Benden biraz rahatsız olmuştu fakat ona sürekli övgü yağdırarak yüzünü güldürmeyi başarmıştım.

Erkek arkadaşıyla buluşmaya gideceğini öğrendiğimde ilişkiye girecek misiniz diye sordum. Hemen öfkeyle “Seni ilgilendirmez!” diyerek beni tersledi. Ben ise amacıma ulaşabilmek için hiç çizgimi bozmadan çok seksi bir kız olduğunu söyledim ve onu kıvama getirmeye başlamıştım. Kalçalarına bakmak istediğimde önümde domaldı ve o an kendimi tutamayıp elledim.

İyice yumuşayan kuzenim artık bana doğru yakınlaşmıştı ve sikimi çıkartıp eline verdim. Acelesi olduğu için yere oturup oral seks yapmaya başladı. Benim ise hiç boşalmaya niyetim yoktu ve onu yatağa götürdükten sonra daracık amını uzun bir süre siktim. Tüm bunlar olurkende telefonum sürekli kayıttaydı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.