Evdekilerle kavga edip pederden siktiri yiyince abimde kalmaya başladığım günden beri yengemi sikmek için fırsat kolluyordum. Erik gibi karı nasıl olurda şişman abime aşık olmuş olabilir hala aklım almıyor. Gün boyu konsoldan oyun oynar ve sürekli yengemin kaseyi keserek akşama malzeme çıkartırdım. Ağabeyim salonda otururken gene bana sataştı ve canımı iyice sıkmaya başlamıştı.

Karısıyla içeriye gittiklerinde içeriden bir gürültü geldi ve salakta oraya giderek onları dinledim. Yengem olacak orospunun amı alev gibi yanıyordu ve abimden tek istediği şey yaraktı. Benim işe yaramaz abim ise kızın hakkını veremediği için yorgunum gibi bahaneler üreterek onu başından savıyordu. Biraz daha onları dinleyeyim derken yakalandım ve ağabeyimden azar işitip içeriye döndüm.

Yine oyun oynarken yanıma geldi ve bana sataşmaya başladı. Elimden oyun kumandasını alarak bana bulaşıkları yıkamamı söyledi. Orospu çocuğu bana resmen eziyet ediyordu fakat onun karısını sikebilmek için bu eziyete katlanıyordum. Neyse mutfağa giderken yatak odasından inleme sesleri duydum. Hemen kapıyı açıp baktığımda yengemi amını okşarken gördüm.

Sikimi çıkartıp hemen 31 çekmeye başladım. Kendini öylesine kaptırmış ki beni görmüyordu bile. Bir süre onu izledim ve yine yakalandım. Fakat bu sefer azar işitmek yerine amcığı kaptığımı biliyordum. Hemen yatağa geçtim ve benim damarlıyı bu kevaşenin ağzına dayadım. Sonunda abimden mükemmel bir şekilde intikam alabilecektim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.